Realitní činnost
Developerské projekty, oceňování

+420 732 723 874

Developerské projekty

Vítejte v nabídce parcel v žádané lokalitě ve Valticích

Celková výměra pozemků 30.628 m2 již od 1.130 Kč/m2

Z hlediska možnosti výstavby rodinných domů se jedná o jednu z nejzajímavějších lokalit v rámci města Valtic!!! Tato lokalita nabízí klidné a ničím nerušené bydlení v bezprostřední blízkosti Valtické zahrady.

Město Valtice leží v nejjižnějším cípu Moravy na samé hranici s Rakouskem, obklopeno krásnou krajinou a hraničními řekami Moravou a Dyjí. Valtice se honosí jedinečnými architektonickými skvosty z období Lichtenštejnů, zapsanými v seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Jedná se o město s bohatou historií, kulturou jak moderní tak folklorní a je hlavním městem vína.

Nabídka

Nabídka obsahuje možnost výběru parcely dle vlastních představ, z celkové nabízené plochy o výměře 30.628 m2. Výměry nabízených pozemků jsou od 500 m2 do 1500 m2. Pozemky jsou umístěny v mírně svažitém terénu s krásným výhledem a dostatkem prostoru pro zachování vlastního soukromí. Velkou výhodou u těchto pozemků je vybudovaná příjezdová komunikace a připojení inženýrských sítí.

Služby

Zajistíme Vám veškeré potřebné podklady pro zahájení stavby, od zprostředkování koupě pozemků, vybudování inženýrských sítí, projektové dokumentace, výstavby domu dle požadavku klienta až po samotnou kolaudaci. Dále zajištění energetických auditů! V rámci tohoto projektu nabízíme slevu až 15% na projektovou dokumentaci a zajištění potřebných podkladů k samotné výstavbě rodinného domu od vlastního partnera. Veškerá konzultace o výběru vhodnosti stavebního materiálu či dispozici domu je zcela ZDARMA.

V rámci našich služeb Vám zajistíme:

  • zprostředkování prodeje vybrané parcely
  • připojení na inženýrské sítě
  • stavební firmu pro realizaci domu
  • finanční poradenství, vyřízení úvěru
  • kompletní právní servis
  • zprostředkování prodeje Vaší stávající nemovitosti zcela ZDARMA

Financování

Financování zajišťujeme prostřednictvím partnera projektu. Konzultace s poradcem je zcela ZDARMA. Způsob financování při prodeji stávajícího bydlení a rozdílu v pořizovací ceně domu.

Kontakt:
Tel.:
E-mail:
Petr Karmasýn
+420 732 723 874
info@realityprojekt.cz

Partneři projektu

Vytvořil hochmajer.com