Realitní činnost
Developerské projekty, oceňování

+420 732 723 874

Prodej RD 4+kk v Moravské Nové Vsi

info v RK ID číslo:
Popis nemovitosti:

Exkluzivně Vám nabízíme prodej nemovitosti o celkové dispozici 4+kk s garáží a parkovacím stáním pro 2 vozidla. Celý dům je zbudován a vybaven v trendech současného moderního bydlení a kloubí v sobě praktičnost s elegancí. Celková plocha pozemku činí 807m2, zastavěná plocha je 159m2, užitná plocha je 254m2 . Dům byl postaven před 6 lety z keramických tvárnic a zateplen 30 cm minerální vaty.
Dispozice domu: Po průchodu zádveřím se nachází obytný prostor s kuchyní, který umožní přístup jak do nadzemního podlaží, tak i do technické místnosti s garáží a zahrady. Dřevěným masivním schodištěm se dostaneme do patra domu, kde se nachází tři samostatné pokoje, dvě koupelny, sauna, opět nadstandardně řešeno. Venkovní část s bazénem se vybízí k relaxaci či grilování pod pergolou.
V celém domě mimo koupelny je dřevěná podlaha včetně schodiště. Vytápění domu a ohřev vody pomocí tepelného čerpadla a solárních panelů nebo krbovým vytápěním rozvedeným po celém domu. Samozřejmostí je klimatizace a rekuperační jednotka. Dále alarm, kamerový systém, optický kabel, požární hlásič, elektrické venkovní žaluzie, úprava vody pro celý dům, zabudované kuchyňské spotřebiče vysoké kvality od firmy Kupperbusch (myčka, mikrovlnná trouba, elektrická trouba 900 mm, automatický kávovar, indukční varná deska), elektrické ovládání všech zásuvek a skříní, kamenná pracovní deska, koupelny s masážní vanou a sprchovým koutem včetně podlahového vytápění. Venkovní vyhřívaný krytý bazén 7×3 s automatickou regulací kvality vody. Zahradní domek a pergola.
Měsíční náklady: elektřina 2 400,-Kč voda: 400, plyn není zaveden.
Celkové náklady: 2 800,-Kč
Tento dům je vhodný pro ty, kteří hledají nadstandardní bydlení a kladou důraz na komfort a nízké náklady.
Dle průkazu energetické náročnosti je nemovitost vedena ve třídě B.
S financováním nemovitosti Vám velmi rádi pomůžeme.
Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vaše nové bydlení.
Pro více informací nebo sjednání prohlídky kontaktujte realitního makléře.

  • Kategorie: Rodinné domy
  • Typ:
  • Země: cz
  • Oblast: Moravská Nová Ves
  • Lokalita: Jihomoravský

Vyplňte formulář nebo kontaktujte makléře

Petr Karmasýn +420 732 723 874

Vytvořil hochmajer.com