Realitní činnost
Developerské projekty, oceňování

+420 732 723 874

Prodej RD 5+kk Rohatec

3 800 000 Kč ID číslo:
Popis nemovitosti:

Nabízíme k prodeji rodinný dům o velikosti 4+1 s možností rozšíření na 5+1, umístěný v klidné části obce Rohatec. Jedná se o kompletně zrekonstruovaný řadový, cihlový, rodinný dům, částečně podsklepený s obytným podkrovím. Celková plocha parcely je 172 m2, užitná plocha je 129 m2. V roce 2018-2019 zde proběhla kompletní rekonstrukce, kdy z původní stavby zůstalo pouze obvodové zdivo. Dům je odizolovaný, zateplený s točenou fasádou. Střešní krytina je plechová s pozink. oplechováním a svody. Okna jsou plastová dvoukomorová, plovoucí podlahy, keramická dlažba v koupelně. Vytápění je úsporné elektrické – infra panely, ohřev vody je zajištěn elektrickým bojlerem ve sklepě.

Dispozice: vstupní chodba, koupelna se sprchou a WC, obývací pokoj, kuchyně, ložnice, pokoj. Dále schodiště umístěno v chodbě se vstupem do podkroví, kde se nachází jedna velká místnost, kterou lze rozdělit na dva pokoje, lodžie a šatna(sklad).  Dům je napojen na veškeré IS – plyn je před domem.

Vybavení koupelny a kuchyň si nový majitel této nemovitosti vybere dle vlastního vkusu. V obci je veškerá občanská vybavenost. Více info v RK.

Vyplňte formulář nebo kontaktujte makléře

Petr Karmasýn +420 732 723 874

Vytvořil hochmajer.com